بسته کاغذ سفید A4 کپی مکس برش شیراز

بسته 500 برگی

کاغذ 80 گرمی
برش لیزری

بسته بندی وکیوم

شرکت پویا برش نیکا بنیان در سال 1393 با هدف برش و بسته بندی کاغذ تحریر در ابعاد A5 و A4 و A3 تاسیس گردید. این شرکت در سال 1396 با خرید پیشرفته ترین ماشین آلات خودکار روز دنیا به بالاترین تکنولوژی برش و بسته بندی کاغذ دست یافت  به طوری که هم اکنون در سراسر ایران این تکنولوژی تنها در اختیار این کارخانه می باشد.
مرغوبیت مواد اولیه کاغذ اروپایی این کارخانه در کنار ماشین آلات پیشرفته، کاغذ تحریر با کیفیتی تولید می نماید که به دلیل برش لیزری کاغذ و مکنده های خودکار خاک آن، به عمر دستگاه های استفاده کننده اعم از فکس و پرینتر می افزاید. شایان ذکر است بسته بندی این کاغذ مرغوب به صورت ضد آب در سه رنگ با سه کیفیت و در سه قیمت متفاوت در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد که بنا بر نیاز دستگاه مربوطه می توان از انواع مختلف کاغذ انتخاب نمایند.

یکی از پرمصرف ترین برندهای لوارم التحریر در ادارات، موسسات آموزشی، شرکتهای دولتی و خصوصی، آموزش پرورش، دانشگاه ها، ارگانها و نهادهای خصوصی و غیر خصوصی  می باشد. اما وجود انواع مختلف این محصول در بازار لازم می دارد اطلاعات کافی در هنگام خرید وجود داشته باشد.

7 نکته مهم در خرید کاغذ A4 مارک کپی مکس:

1- کاغذ کپی مکس واقعی محصول کشور اندونزی و 80 گرمی است اما انواع  تقلبی آن در کشور به وفور یافت می شود. کاغذ کپی مکس با گرماژ  زیر 75 گرم  از کشور های مختلف مانند کره و چین وارد  کشور می شود.

2- کاغذ کپی مکس در ایران بسته بندی می شود و در تهران، اصفهان و شیراز، برش خورده و بسته بندی می شوند. برند کپی مکس آفیس سنتر محصول اندونزی و با بهترین برش لیزری تهران به شما پیشنهاد می شود.

3-  جنس داخل بسته بندی دارای اهمیت بوده که آنرا نمی توان از روی  نام  یا رنگ لفاف بسته (آبی یا قرمز) متوجه شد و  انواع مختلفی از کاغذ 80 گرم با کیفیت های متنوع  با این برند بسته بندی می شوند.

4- وقتی گفته می شود که یک کاغذ 80 گرم است یعنی یک متر مربع از آن کاغذ 80 گرم وزن دارد. در این حالت یک بسته کاغذ A4  که 80 گرم واقعی است باید 2500 گرم وزن داشته باشد. لازم بذکر است که در اغلب موارد کاغذ 70 گرم ( یا 75 گرم) را در بسته بندی 80 گرم قرار می دهند که با وزن کردن آن می توان متوجه این موضوع شد(وزن یک بسته کاغذ A4  70 گرمی حدود 2200 گرم است)

5- برخی کاغذها قبل از برش بصورت رول (توپی) می باشد و برخی از کاغذها قبل از برش بصورت بند (تخت) هستند که برش آنها حتما با گیوتین است لازم به ذکر است که  برشهای لیزر  حتما از کاغذ رولی تهیه می شوند که  همه کاغذ های فابریک خارجی با این برش می باشند و مزیت آن دقت برش و عدم وجود براده کاغذ در بسته بندی می باشد که می تواند به مرور به دستگاههای کپی و فکس لطمه بزند. مهم است که برش کاغذ مناسب و بدون پلیسه باشد، لذا برش لیزر معمولا بهتر است ولی برش گیوتین هم می تواند مناسب باشد.

6- کاغذ کپی مکس نامرغوب اغلب به دلیل وجود فیبر پایین در آن به رنگ زرد دیده می شود والکترسیته ساکن آن گرفته نشده است. این کاغذ ها  در هنگام چاپ با دستگاه پرینتر اغلب به هم می چسبند یا به دلیل برش  نامناسب در دستگاه گیر می کنند

7- مهم است که هر بسته  دارای 500 ورق دقیق و بدون برگه های چروک و خراب باشد. کارتن های ای محصول حاوی 5 بسته می باشد.فروشگاه یک دو سه تحریر انواع مختلف کاغذ A4 کپی مکس(با قیمت های مختلف) را به صورت جزئی و عمده ارائه می دهد.


فروش جزئی و عمده 


قیمت ها  در کانال تلگرام 

t.me/TahrirEshop
نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب

جديدترين ها

بسته کاغذ سفید A4 کپی مکس برش شیراز

بسته کاغذ سفید A4 کپی مکس برش شیراز

بسته کاغذ سفید A4 کپی مکس برش شیرازبسته 500 برگیکاغذ 80 گرمیبرش لیزریبسته بندی وکیومشرکت پویا..
چسب حرارتی میله ای شفاف 1 کیلویی هوگر

چسب حرارتی میله ای شفاف 1 کیلویی هوگر

چسب حرارتی میله ای شفاف 1 کیلویی هوگربا فرمولاسیون آلمانی بدون بو و حساسیتبسیار روانبا قابل..
ماسک سه لایه پرستاری

ماسک سه لایه پرستاری

ماسک سه لایه پرستاریبا یاری خدا #کرونا_را_شکست_میدهیم !فروش جزئی و عمده قیمت ها  در..
میز و صندلی های تاشو دانش آموزی

میز و صندلی های تاشو دانش آموزی

میز و صندلی های تاشو دانش آموزیمیز و صندلی تاشو باکس دار صفحه وایت بردمیز و صندلی تاشو بدون ب..


Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout